توسط: PTI | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 8 سال 2020 5:59:13 pm

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus in punjab, tablighi jamaat cases in punjab, community targetting in Punjab, indian express news خارجی ها متعلق به افغانستان, برزیل, چین, آمریکا, اوکراین, استرالیا, مصر و روسیه و الجزایر, بلژیک, عربستان سعودی, اردن, فرانسه, قزاقستان, مراکش, تونس, انگلستان, فیجی, سودان فیلیپین و اتیوپی.

یک دادگاه دهلی روز شنبه به قید وثیقه به اتباع خارجی از 21 کشور بودند که chargesheeted برای حضور در مرکز در Nizamuddin در اینجا با اتهام نقض ویزا شرایط غرقه شدن در فعالیت های تبلیغی غیر قانونی و نقض دولت دستورالعمل زیر COVID-19 شیوع.

مدیر ارشد شهری دادرس Gurmohina Kaur اعطا کمک به خارجی ها در تجهیز یک پیوند از 10 ، 000 تومان در هر.

متهم خواهد شد و فایل خود را در چانه زنی تقاضای برنامه در روز پنج شنبه گفت: مدافع Ashima Mandla ظاهر می شود برای برخی از اتباع خارجی است.

درخواست چانه زنی معنی یک متهم پنجه نرم می کند گناه به جرم و دعا برای کمتر از مجازات است.

در طول جلسه تمام اتباع خارجی که اقامت در یک هتل تولید شد قبل از دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس.

آنها شناسایی شده توسط نگران رسمی از کمیسیون مربوطه کشورها و همچنین بررسی افسر.

خارجی ها متعلق به افغانستان, برزیل, چین, آمریکا, اوکراین, استرالیا, مصر و روسیه و الجزایر, بلژیک, عربستان سعودی, اردن, فرانسه, قزاقستان, مراکش, تونس, انگلستان, فیجی, سودان فیلیپین و اتیوپی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de