نوشته شده توسط Manish Sahu | لکنو | به روز شده: ژوئیه 1 سال 2020 8:56:51 am

SIT clean chit to six cops accused of shooting student during anti-CAA stir بیجنر پلیس تحقیقات ویژه تیم داده دخترک تمیز به 6 پلیس در ارتباط با تیراندازی از 20 سال جوانان در اعتراض به تابعیت اصلاح قانون در ماه دسامبر سال گذشته است. (عکس)

بیجنر پلیس تحقیقات ویژه تیم (نشستن) داده دخترک تمیز به شش پلیس از جمله پس از آن ایستگاه خانه افسر Nehtaur ایستگاه پلیس در ارتباط با تیراندازی از 20 سال جوانان محمد سلیمان در اعتراض به تابعیت متمم قانون (کا) در ماه دسامبر سال گذشته است. نشستن متهم کرده است سلیمان دانشجویی از غرقه شدن در خشونت است.

سلیمان را برادر شعیب ملک ادعا کرده بود که پلیس را برداشت تا برادر خود را در حالی که او از بازگشت از مسجد پس از ارائه namaz و او را به ضرب گلوله در یک خط.

“ما دریافته اند که اتهامات وارد شده توسط مرحوم خانواده بودند نادرست است. شکایت گنجانده شد شاه.

پلیس که متهم توسط آنها داده شده است دخترک پاک. ما در بر داشت سلیمان بود که در اعتراض شد و یک متهم کرده است. پس او مرده است هیچ اقدام می تواند در برابر او گفت:” بیجنر اضافی سرپرست پلیس Laxmi Niwas میشرا که سر نشستن. او حاضر برای به اشتراک گذاشتن هر moredetails از این مورد است.

یک امرانه پرس و جو به مرگ هنوز در انتظار. زیر بخشی بازپرس Dhampur, Dhirendra سینگ گفت: “من هنوز کامل پرس و جو. بیانیه ای از متوفی خانواده ثبت شده است.” او افزود که مرحوم پدر جهد حسین نیز او را ملاقات نمود.

سلیمان برادر شعیب در روز سه شنبه گفت: هند اکسپرس “من شکایت علیه شش مامور پلیس از جمله آن شو از Nehtaur چون من اطلاعاتی که برادر من ربوده شد در حالی که او در آینده از یک مسجد و پلیس بعد او مرده است.”

در سال آخر خود را از فارغ التحصیلی سلیمان آماده شد برای UPSC امتحانات خود را عموی مادر انور عثمانی را در Noida. او بود خود را به محل بومی در Nehtaur به عنوان او ناخوش شد گفت: خانواده اش.

“در طول پروب پلیس ما را بازدید و ثبت اظهارات ما که همان چیزی که ما تا به حال ذکر شده در شکایت است. من هیچ ایده ای در مورد امرانه پرس و جو. من سعی کردم برای به دست آوردن اطلاعات در مورد تحقیقات پلیس اما هیچ کس آماده است برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات. این امر می تواند اشتباه در بخشی از پلیس می گویند برادر من بود در مرحله یک اعتراض اگر آنها نمی دهد او عدالت” شعیب گفت:, و اضافه کرد که او ملاقات SDM و ثبت این بیانیه است.

در شکایت شعیب به نام به حال و سپس شو راجش سینگ Solanki sub-بازرس Ashish تومار بگذار Mohit Kumar و سه ناشناس پلیس.

بیجنر پلیس پیشتر گفته کومار شات سلیمان در دفاع از خود. گفتند اراذل و اوباش ربوده خدمات تپانچه از تومار و تعقیب توسط پلیس دیگر. زمانی که Kumar نزدیک به سلیمان او شات پاسبان در معده به گفته پلیس. در پاسخ کومار اخراج از خدمات خود را تپانچه و سلیمان بود آمار در معده است.
سلیمان گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن پزشکان اعلام کردند او مرده است.

بالستیک یک گزارش تایید کرد که یک گلوله برگرفته از سلیمان بدن از کار اخراج شد کومار خدمات تپانچه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de