توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 22 ژوئن 2020 7:10:47 pm

Jagannath Rath Yatra, Jagannath Rath Yatra postponed, Puri Rath Yatra postponed, SC on Jagannath Rath Yatra, Puri Rath Yatra court hearing  به پوری رته Yatra است با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان و قرار است از ماه ژوئن 23.

دیوان عالی کشور روز شنبه خواسته Odisha دولت به ترتیبات لازم برای انجام پوری را رته Yatra برنامه ریزی برای شروع از 23 ژوئن در یک شیوه ای محدود در پی Covid-19 بیماری همه گیر. دادگاه راس همچنین گفت: آن را نمی “میکرو-مدیریت” مراسم و در سمت چپ آن به حکمت امور خارجه مرکز و معبد مدیریت برای مقابله با این مسئله است.

“اگر آن را محدود به پوری به تنهایی در یک محدود راه بدون حضور و غیاب به عنوان پیشنهاد شده توسط Gajapati Maharaj از پوری رئیس پوری Jagannath معبد دولت, دولت, دولت تلاش خواهد کرد تا ترتیبات لازم برای انجام آن را بر این اساس” SC نیمکت گفت.

دادگاه راس تا به حال در ژوئن 18 گفت: در این سال پوری رته Yatra نمی تواند اجازه n منافع بهداشت عمومی و ایمنی شهروندان است. “خداوند Jagannath نمی خواهد ما را ببخش اگر ما اجازه می دهد آن را” CJI Bobde تا به حال پس از آن گفت.

این Odisha دولت گفت: یک نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde که آن را آماده برای برگزاری این صفوف با احتیاط. نیمکت نیز متشکل از قضات دینش Maheswari و S Bopanna.

در استشهاد ظ قبل از دادگاه امروز صبح Odisha گفت: آن دلهره است که در درجه اول مربوط به هزاران نفر از رته Yatras وقوع بیش از همه دولت اما آن را تنها می تواند محدود به پوری به تنهایی و بدون حضور به عنوان پیشنهاد شده توسط Gajapati Maharaj از پوری رئیس پوری Jagannath معبد دولت. دولت گفت که ترتیبات لازم را برای انجام آن “درآمده است.”

ظاهر می شود قبل از اینکه یک نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra, این مرکز نیز پشتیبانی Odisha دولت است. وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز گفت: دولت هیچ اعتراض با yatra و پیشنهاد telecasting آن را بر روی تلویزیون به منظور جلوگیری از یک جماعت زیادی از مردم است.

“این است که یک ماده از ایمان برای کرور. اگر خداوند Jagannath نمی خواهد آمد فردا او نمی تواند برای 12 سال طبق سنت” مهتا گفت.

دادگاه شد از شنیدن درخواست ثبت شده توسط رئیس servitor از Jagannath معبد Pattajoshi Mohapatra که گفت: سالانه در صفوف منظم با حضور lakhs است “ضروری دین” حفاظت شده توسط قانون اساسی و عدم رعایت همان “تاثیر می گذارد بسیار حرمت” حرم. در تقاضای خود را در روز شنبه Mohapatra ادعا کرد که yatra برگزار شده بود حتی در اسپانیایی شیوع آنفولانزای از سال 1919.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: تمام ملت خوشحال بود توسط دیوان عالی کشور تصمیم گیری برای اطمینان از Jagannath رته Yatra می رود. “ساعت نارندرا مودی نه تنها درک احساسات از جانبازان بلکه آغاز مشاوره” Amit Shah توییتی.

به پوری رته Yatra است با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان و قرار است از ماه ژوئن 23.

استقبال SC تصمیم اتحادیه وزیر Dharmendra Pradhan گفت: apex دادگاه تایید احساسات 4.5 کرور Odias و مفتخر ایمان کرور Jagannath جانبازان در سراسر جهان است.

“من خوش آمدید, اهمیت تصمیم دادگاه عالی اجازه می دهد تا رته Yatra جشن در پوری بدون جماعت جانبازان. وقتی که می آید به مسائل مربوط به ایمان و سنت ها و عواطف از کرور از مردم PM مودی دولت همواره چراغ از جلو به رعایت آنها” Pradhan گفت.

“به نمایندگی از جانبازان از خداوند Jagannath, دولت Odisha استقبال این تصمیم دیوان عالی کشور است. همه دستورالعمل ها را دنبال شدت. این وظیفه ما است که به دنبال پس از چگونه رته Yatra انجام می شود مسالمت آمیز و با خیال راحت. دولت عراق را به تمام اقدامات” آنی به نقل از وزیر آرون Sahoo عنوان کرد و گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de