توسط: PTI | کتا | منتشر شده در تاریخ: 19 ژوئن 2020 8:25:50 pm

Covid-19 news, Kota Maharao Bhim Singh Hospital, Covid-19 ventilator, Covid-19 ventilator hospital kota مسئولين بيمارستان گفت: سه عضو کمیته بررسی حادثه است.

40-year-old man, درگذشت یک بیمارستان دولتی در اینجا بعد از اینکه اعضای خانواده اش گفته unplugged ونتیلاتور او به پلاگین در هوای سرد.

او مشکوک به مبتلا به Covid-19 و بستری در ICU در Maharao Bhim سینگ (MBS) بیمارستان در ژوئن 13. او گزارش آزمون, اما, آمد منفی بعد.

مسئولين بيمارستان گفت: سه عضو کمیته بررسی حادثه است.

مرد منتقل شد به انزوا بخش در 15 ژوئن به عنوان یک اندازه گیری ایمنی پس از دیگری بیمار در ICU آزمایش مثبت برای این بیماری است.

پس از آن بود بسیار داغ در انزوا ward, اعضای خانواده خود را به خرید یک کولر همان روز. در پیدا کردن هیچ سوکت کولر آنها گفته unplugged ونتیلاتور اما تقریبا نیم ساعت بعد ونتیلاتور زد از قدرت است.

بلافاصله به اطلاع پزشکان و کادر درمانی که تجویز CPR بر بیمار اما او درگذشت.

سرپرست بیمارستان دکتر Naveen Saxena گفت: این کمیته متشکل از معاون سرپرست پرستاری سرپرست و افسر ارشد پزشکی در وظیفه خواهد پروب این حادثه و ارائه گزارش در روز شنبه.

کمیته ثبت اظهارات کادر پزشکی در انزوا ward اما اعضای خانواده متوفی بیمار نیست در پاسخ به پانل, او ادعا.

دکتر گفت عمل خواهد شد هر که یافت مسئول در کاوشگر گزارش.

بیمارستان معاون سرپرست Dr Sameer Tandon حاضر به اظهار نظر در یافته های این کمیته با استناد به یک پروب جریان بود.

جداسازی بخش است و مبله با پزشکی ایستگاه با 4-5 کارکنان پزشکی و ساکن دکتر در وظیفه.

اعضای خانواده گفته نمی تواند به دنبال مجوز برای وصل کردن کولر و زمانی که بیمار درگذشت آنها “بدرفتاری” با کادر پزشکی و رزیدنت دکتر در وظیفه, بیمارستان, مقامات گفتند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de